Úvod

Vítejte na internetových stránkách malého rodinného vinařsví Jana a Svatavy Podrábských. Vinařství jsme založili v roce 2013 po našem odchodu do důchodu ze zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem, kde jsme působili dlouhých pětačtyřicet let, protože nám bylo líto najednou opustit kamarády vinaře a milovníky dobrého vína.

Pěstováním vinné révy a výrobě vína se s manželkou věnujeme od roku 1969 po absolvování vinařské školy ve Valticích na Moravě a obě tyto činnosti se nám za ta léta stala i koníčkem. Proto jsme si při obnově našeho rodinného domu po rodičích vybudovali malý vinný sklep a založili rodinné vinařství.

Věnujeme se výrobě vína celý život a stále nás to baví, a když naše víno chutná a dělá potěšení i ostatním, máme z toho pořád velkou radost a dobrý pocit. Vážíme si toho, že jsou naše vína oceňována na soutěžích a výstavách, ale nejvíce nás těší velký zájem o naše vína a že se k nám zákazníci opakovaně vracejí.

Jsme rádi, že jste zde a budeme se těšit i na vaši návštěvu v našem vinařství.

Manželé Podrábští

 

Novinky

Pinot Noir - výběr z hroznů 2015 - opět v prodeji!

26.04.2017 21:54
Vinařství Podrábský má opět v prodeji Pinot Noir - výběr z hroznů, ročník 2015, které získalo v minulém roce řadu ocenění. Více v naší nabídce.

Dosavadní ocenění našich vín ročníku 2016

26.04.2017 21:49
Vinařství Podrábský letos získalo za svá vína zatím tato ocenění: Sauvignon - pozdní sběr - ročník 2016 Velká zlatá medaile - Víno Bojnice 2017 Dornfelder - jakostní - ročník 2016: Zlatá medaile -...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>