Úvod

Vítejte na internetových stránkách malého rodinného vinařsví Jana a Svatavy Podrábských. Vinařství jsme založili v roce 2013 po našem odchodu do důchodu ze zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem, kde jsme působili dlouhých pětačtyřicet let, protože nám bylo líto najednou opustit kamarády vinaře a milovníky dobrého vína.

Pěstováním vinné révy a výrobě vína se s manželkou věnujeme od roku 1969 po absolvování vinařské školy ve Valticích na Moravě. Obě tyto činnosti se nám za ta léta stala i koníčkem a proto jsme si při obnově našeho rodinného domu po rodičích vybudovali malý vinný sklep a založili rodinné vinařství.

Věnujeme se výrobě vína celý život a stále nás to baví, a když naše víno chutná a dělá potěšení i ostatním, máme z toho pořád velkou radost a dobrý pocit. Vážíme si toho, že jsou naše vína oceňována na soutěžích a výstavách, ale nejvíce nás těší velký zájem o naše vína a že se k nám zákazníci opakovaně vracejí.

Jsme rádi, že jste zde a budeme se těšit i na vaši osobní návštěvu v našem vinařství.

Manželé Podrábští

 

 

Novinky

Vína ročníku 2021 v prodeji

26.03.2022 13:44
Všem příznivcům vín z Vinařství Podrábský rádi oznamujeme, že máme nově v nabídce tato vína ročníku 2021: Cuvée (Chardonnay + MOPR) Dornfelder MOPR Věříme, že i Vám tato vína budou chutnat....

Připravujeme tato vína ročníku 2021:

20.02.2022 16:49
Příznivce našich vín chceme informovat, že připravujeme tato vína ročníku 2021: Cuvée (Chardonnay + MOPR) MOPR Chardonnay Müller Thurgau Modrý Portugal Dornfelder
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>