Úvod

Vítejte na internetových stránkách malého rodinného vinařsví Jana a Svatavy Podrábských. Vinařství jsme založili v roce 2013 po našem odchodu do důchodu ze zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem, kde jsme působili dlouhých pětačtyřicet let, protože nám bylo líto najednou opustit kamarády vinaře a milovníky dobrého vína.

Pěstováním vinné révy a výrobě vína se s manželkou věnujeme od roku 1969 po absolvování vinařské školy ve Valticích na Moravě. Obě tyto činnosti se nám za ta léta stala i koníčkem a proto jsme si při obnově našeho rodinného domu po rodičích vybudovali malý vinný sklep a založili rodinné vinařství.

Věnujeme se výrobě vína celý život a stále nás to baví, a když naše víno chutná a dělá potěšení i ostatním, máme z toho pořád velkou radost a dobrý pocit. Vážíme si toho, že jsou naše vína oceňována na soutěžích a výstavách, ale nejvíce nás těší velký zájem o naše vína a že se k nám zákazníci opakovaně vracejí.

Jsme rádi, že jste zde a budeme se těšit i na vaši osobní návštěvu v našem vinařství.

Manželé Podrábští

 

 

Novinky

Poděkování a nová vína ročníku 2023

03.01.2024 17:06
Vážení zákazníci a odběratelé našich vín, děkujeme Vám za přízeň v roce 2023 a přejeme zdraví a pohodu v roce 2024.   Z nového ročníku 2023 pro Vás připravujeme tato vína: Muller Thurgau...

Vinařství Podrábský na akci Otevřené vinné sklepy na Podřipsku

10.11.2023 09:57
V sobotu 11. 11. 2023 se v Roudnici nad Labem a okolí (Jeviněves, Hrušovany) uskuteční poslední velká vinařská akce - Otevřené vinné sklepy na Podřipsku.  My se s našimi víny této události též...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>