Úvod

Vítejte na internetových stránkách malého rodinného vinařsví Jana a Svatavy Podrábských. Vinařství jsme založili v roce 2013 po našem odchodu do důchodu ze zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem, kde jsme působili dlouhých pětačtyřicet let, protože nám bylo líto najednou opustit kamarády vinaře a milovníky dobrého vína.

Pěstováním vinné révy a výrobě vína se s manželkou věnujeme od roku 1969 po absolvování vinařské školy ve Valticích na Moravě. Obě tyto činnosti se nám za ta léta stala i koníčkem a proto jsme si při obnově našeho rodinného domu po rodičích vybudovali malý vinný sklep a založili rodinné vinařství.

Věnujeme se výrobě vína celý život a stále nás to baví, a když naše víno chutná a dělá potěšení i ostatním, máme z toho pořád velkou radost a dobrý pocit. Vážíme si toho, že jsou naše vína oceňována na soutěžích a výstavách, ale nejvíce nás těší velký zájem o naše vína a že se k nám zákazníci opakovaně vracejí.

Jsme rádi, že jste zde a budeme se těšit i na vaši osobní návštěvu v našem vinařství.

Manželé Podrábští

 

 

Novinky

Vinařství Podrábský na farmářských trzích 21.12.2019

09.12.2019 00:18
Vinařství Podrábský bude svá vína i svařák z Modrého Portugalu nabízet rovněž na posledních letošních Farmářských trzích, které se uskuteční v sobotu 21. prosince 2019 na Karlově náměstí v Roudnici...

Vinařství Podrábský na Adventních trzích na zámku v Roudnici

04.12.2019 23:38
V sobotu 7. prosince 2019 od 9 do 17 hodin se na nádvoří roudnického zámku uskuteční Adventní trhy, kde bude stánkový prodej a hudební program po celý den. Pro děti bude připravena čertovská stezka,...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>