Úvod

Vítejte na internetových stránkách malého rodinného vinařsví Jana a Svatavy Podrábských. Vinařství jsme založili v roce 2013 po našem odchodu do důchodu ze zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem, kde jsme působili dlouhých pětačtyřicet let, protože nám bylo líto najednou opustit kamarády vinaře a milovníky dobrého vína.

Pěstováním vinné révy a výrobě vína se s manželkou věnujeme od roku 1969 po absolvování vinařské školy ve Valticích na Moravě. Obě tyto činnosti se nám za ta léta stala i koníčkem a proto jsme si při obnově našeho rodinného domu po rodičích vybudovali malý vinný sklep a založili rodinné vinařství.

Věnujeme se výrobě vína celý život a stále nás to baví, a když naše víno chutná a dělá potěšení i ostatním, máme z toho pořád velkou radost a dobrý pocit. Vážíme si toho, že jsou naše vína oceňována na soutěžích a výstavách, ale nejvíce nás těší velký zájem o naše vína a že se k nám zákazníci opakovaně vracejí.

Jsme rádi, že jste zde a budeme se těšit i na vaši osobní návštěvu v našem vinařství.

Manželé Podrábští

 

 

Novinky

Listopadové novinky ve Vinařství Podrábský

07.11.2019 21:04
Díky velkému zájmu o naše vína je vyprodán nejen Modrý Portugal 2018, ale i Dornfelder 2018. V příštím týdnu budeme již lahvovat a nabízet mladý Müller Thurgau 2019! 16. listopadu dopoledne...

Podzimní novinky ve Vinařství Podrábský

18.09.2019 19:19
Modrý Portugal - díky velkému zájmu je náš úspěšný Modrý Portugal již vyprodaný. Pálava - v současné době je v akci slevněna na 180,-Kč. Aktuální stav sklizně: k dnešnímu dni máme tzv. "pod...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>